30.08.2020
FK Teplice vs. 1.FK Příbram
Branky: 73. Kodeš, 75. Vlček - 14. Němec, 29. Nikl, 70. Kúdelňák
1.FK Příbram:

Karas - Zápotočný, Hevessy, Kindelmann, Havelka - Hájek (41. Kúdelňák), Vaněček (41. Abrhám),  Kalivoda (62. Zelenka), Nikl (55.Tomšovic) - Němec, Kareš (75. Karas)

Zápas se v prvním poločase odehrával ve vysokém tempu z obou stran a z naší strany byl výkon korunován dvěma brankami, kdy první dal z precizně provedeného trestného kopu Němec a druhou Vincek Nikl pěknou střelou z 16 metrů. Dobrou aktivní obranou jsme Teplice do nebezpečných situací moc nepouštěli, jinak vše spolehlivě i s pomocí tyče vyřešil Karas.

Teplice ve druhém poločase stupňovaly aktivitu a tak se nám naskýtal prostor pro útok. Jeden z nich zakončil Kudla Kúdelňák. Soupeř nic nevzdal a během dvou minut snížil na rozdíl jediné branky. Více však už nestihl.

Tomáš Nosek (trenér U14): I tentokrát jsme se museli vyrovnat s fyzicky lépe vybaveným soupeřem, ale kluky pochválím za obětavou práci v obraně a rychlou hru směrem k soupeřově brance . Na konci nás mohlo mrzet neproměňování brankových příležitostí, kterých jsme měli snad sedm nebo osm.

Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.