1.FK Příbram
30.08.2020
Česká liga žáků U 14, 2. kolo
2:3
Teplice vs. Příbram
Branky: 73. Kodeš, 75. Vlček - 14. Němec, 29. Nikl, 70. Kúdelňák
Příbram:

Karas - Zápotočný, Hevessy, Kindelmann, Havelka - Hájek (41. Kúdelňák), Vaněček (41. Abrhám),  Kalivoda (62. Zelenka), Nikl (55.Tomšovic) - Němec, Kareš (75. Karas)

Zápas se v prvním poločase odehrával ve vysokém tempu z obou stran a z naší strany byl výkon korunován dvěma brankami, kdy první dal z precizně provedeného trestného kopu Němec a druhou Vincek Nikl pěknou střelou z 16 metrů. Dobrou aktivní obranou jsme Teplice do nebezpečných situací moc nepouštěli, jinak vše spolehlivě i s pomocí tyče vyřešil Karas. 

Teplice ve druhém poločase stupňovaly aktivitu a tak se nám naskýtal prostor pro útok. Jeden z nich zakončil Kudla Kúdelňák. Soupeř nic nevzdal a během dvou minut snížil na rozdíl jediné branky. Více však už nestihl.

Tomáš Nosek (trenér U14): I tentokrát jsme se museli vyrovnat s fyzicky lépe vybaveným soupeřem, ale kluky pochválím za obětavou práci v obraně a rychlou hru směrem k soupeřově brance . Na konci nás mohlo mrzet neproměňování brankových příležitostí, kterých jsme měli snad sedm nebo osm.

Příští zápas
sobota 25.9.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 9. kolo
16:30h
1.FK Příbram
MFK Vyškov
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
18. 09. 2021
FOTBALOVÉ ZAČÁTKY / NÁBOR - Pamatuješ si na svůj první zápas?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.