Česká liga žáků U 14, 3. kolo
Žluté karty: Vaněček (P)
Rozhodčí: Radina - Šusta, Hejno
1.FK Příbram:

Schánělec (41. Mezoch) - Zápotočný, Hevessy (41. Němec), Kindelmann, Havelka - Tomšovic (41. Hájek), Vaněček (71. Kúdelňák), Kalivoda (57. Zelenka), Nikl (57. Čadek), Abrhám (50. Toufar), Kareš

U14 - Výhra pro Liberec

Tomáš Nosek

Výborně odehrané utkání obou aktérů,tentokrát se šťastnějším koncem pro Liberec.

Tomáš Nosek (trenér U14): Kvalitní konfrontace z obou stran pro nás výsledkově tentokrát nedopadla dobře, ale kluci se za výkon určitě nemusí stydět. Zápasu by asi více slušela remíza.Viděli jsme několik velmi dobrých individuálních výkonů u obou týmů.

sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.