1.FK Příbram
20.09.2020
Česká liga žáků U 14, 5. kolo
1:11
Příbram vs. Slavia
Branky: 51. Němec
Příbram:

Karas (41. Schánělec) - Kindlmann (41. Toufar), Hevessy, Zápotočný, Havelka - Němec (41. Hájek), Vaněček (41. Kalivoda ), Nikl, Abrhám (46. Kudelňák), Tomšovic (60. Sůra) - Kareš

U14 - Vysoká domácí porážka

Jaroslav Brunclík

Dne 19.9. 2020 jsme odehráli další MU, tentokrát s asi nejlepším soupeřem, který je u nás v republice v tomto ročníku s SK Slavia Praha.

Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně a soupeře, co nejdéle potrápit. Bohužel hned od 1. minuty jsme po individuální chybě prohrávali. Utkání mělo jednoznačný průběh. Pro nás to bylo velmi poučné utkání. Soupeř potrestal téměř jakoukoliv naši chybu. V utkání byli dva rozdíloví hráči na straně soupeře a to Kryštof Čížek a Michal Kroupa, kteří byli u 8 gólů Slavie. I my jsme měli v utkání spoustu dobrých situací, ale bohužel ještě nemáme takovou sílu a hlavně kvalitu, abychom to dotáhli až k brankovým příležitostem. Musíme soupeři pogratulovat a makat v tréninku dále, abychom se co nejvíce zlepšovali.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
17. 05. 2022
Marcel Čermák: Dělali jsme chyby, které bychom dělat neměli
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.