20.09.2020
1.FK Příbram vs. SK Slavia Praha
Branky: 51. Němec
1.FK Příbram:

Karas (41. Schánělec) - Kindlmann (41. Toufar), Hevessy, Zápotočný, Havelka - Němec (41. Hájek), Vaněček (41. Kalivoda ), Nikl, Abrhám (46. Kudelňák), Tomšovic (60. Sůra) - Kareš

U14 - Vysoká domácí porážka

Jaroslav Brunclík

Dne 19.9. 2020 jsme odehráli další MU, tentokrát s asi nejlepším soupeřem, který je u nás v republice v tomto ročníku s SK Slavia Praha.

Chtěli jsme do utkání vstoupit aktivně a soupeře, co nejdéle potrápit. Bohužel hned od 1. minuty jsme po individuální chybě prohrávali. Utkání mělo jednoznačný průběh. Pro nás to bylo velmi poučné utkání. Soupeř potrestal téměř jakoukoliv naši chybu. V utkání byli dva rozdíloví hráči na straně soupeře a to Kryštof Čížek a Michal Kroupa, kteří byli u 8 gólů Slavie. I my jsme měli v utkání spoustu dobrých situací, ale bohužel ještě nemáme takovou sílu a hlavně kvalitu, abychom to dotáhli až k brankovým příležitostem. Musíme soupeři pogratulovat a makat v tréninku dále, abychom se co nejvíce zlepšovali.

sobota 6.3.2021
FC Slovan Liberec
20. 02. 2021
Ondřej Kočí: V zápase se nám nedařilo vůbec nic
Město PříbramJAKOFORTUNA:LIGAFORTUNANIOsport agency a.s.
AmadeusCentrum podlahGet movingČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Halex - SchauenbergKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.