1.FK Příbram
30.09.2020
Česká liga žáků U 14, 6. kolo
4:0
Příbram vs. Jablonec
Branky: 20. Nikl, 51. Tomšovic, 54. Abrhám, 74. Sůra
Rozhodčí: Lafek - Jeřábek, Sand
Příbram:

Karas (41. Melzoch) - Hevessy, Vaněček, Zápotočný, Havelka - Hájek (41. Janouch), Kalivoda (41. Vondra), Nikl (49. Zelenka), Abrhám, Tomšovic - Kindlmann (63. Sůra)

U14 - Výhra nad Jabloncem

Jaroslav Brunclík

Další MU utkání jsme odehráli opět v domácím prostředí, tentokrát na naší UMT.

Trošku v okleštěné sestavě jsme nastoupili proti soupeři ze severu, kterým nebyl nikdo jiný než FA Jablonec nad Nisou. S tímto soupeřem jsme dlouho nehráli a tak jsme nevěděli, co od něho můžeme čekat. První polovinu 1. poločasu jsem si ho osahávali, ale po vstřelené brance ve 20.  min Vincentem Niklem po krásné kolmici Dana Kalivody jsme soupeře začali přehrávat naší kombinační hrou. Už v 1. poločase mohlo být rozhodnuto, ale všechny naše příležitosti zmařil výborný brankář soupeře. 

Do 2.poločasu jsme vstoupili se dvěma mladšími hráči nižší kategorie U13 Danem Vondrou a Pavlem Janouchem. Musím je oba pochválit, vůbec se v utkání neztratili, ba naopak. Čekalo se na druhý gól, který jsme vstřelili v 51. minutě druhého poločasu. Poté jsme utkání jednoznačně opanovali a jen naší nemohoucností a díky vynikajícímu brankáři soupeře se utkání zastavilo na skóre 4:0 v náš prospěch.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.