23.10.2021
Chrudim vs. Příbram
Branky: 51. Rybička, 60. Surmaj – 4. Procházka, 40. Vilotić
Žluté karty: Hašek, Drahoš, Tkadlec, V. Řezníček, Sokol - Hájek, Procházka, Halinský
Rozhodčí: Adámková – Lakomý, Dohnálek
Chrudim:

Mikulec – D. Hašek, Drahoš, Tkadlec (46. Jan Řezníček), Sokol – V. Řezníček, Průcha, D. Breda (46. Kesner), Čáp, Juliš (46. Surmaj) – Rybička

Příbram:

Šiman – Sus, Halinský, Kingue, Vilotić – Pilík (76. Langhamer), Obdržal, Čermák (90. Voltr), Hájek, Procházka - Dedič

Ztracené body v Chrudimi

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Příbram nedokázala udržet dvoubrankové vedení z prvního poločasu a na půdě Chrudimi získala pouze bod.

Pro příbramské začalo utkání na půdě Chrudimi velmi dobře. Přežila úvodní šanci domácích a vzápětí se dokázal prosadit Daniel Procházka a ve 4. minutě otevřel skóre. Hostům rychlá branka přinesla klid na kopačky a po většinu prvního poločasu dokázali hru kontrolovat. Pět minut před jeho koncem se navíc prosadil Stefan Vilotič a dal svému týmu vedení o dvě branky.

Do druhého poločasu provedla Chrudim tři střídání a její hra se tím velmi oživila. Hned v úvodu měl dobrou příležitost Surmaj, ale na Šimana nevyzrál. Důrazné varování však hosty neprobudilo a v 51. minutě inkasovali z kopaček Rybičky. Domácí nadále pokračovali v aktivní hře a vytvářeli si dobré příležitosti. Dvakrát se povedlo ještě brankáři Šimanovi úspěšně zasáhnout, ale v 60. minutě už Surmaj vyrovnal. A mohlo být hůř. O dvě minuty později jen skvělý zákrok Šimana zabránil domácím v obratu. Teprve po vyrovnání se hosté probrali a znovu začali přebírat otěže utkání. Vrátit vedení jim mohl kapitán Pilík, ale jeho pokus v 71. minutě mířil těsně vedle. Největší příležitost ke skórování pak měl v 80. minutě Procházka, ale před prázdnou brankou nedokázal míč zasáhnout. Ve zbytku utkání již branka nepadla a Příbram promrhané vedení může velmi mrzet.

24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School