1.FK Příbram
23.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 12. kolo
2:2
MFK Chrudim vs. 1.FK Příbram
Online
Branky: 51. Rybička, 60. Surmaj – 4. Procházka, 40. Vilotić
Žluté karty: Hašek, Drahoš, Tkadlec, V. Řezníček, Sokol - Hájek, Procházka, Halinský
Rozhodčí: Adámková – Lakomý, Dohnálek
MFK Chrudim:

Mikulec – D. Hašek, Drahoš, Tkadlec (46. Jan Řezníček), Sokol – V. Řezníček, Průcha, D. Breda (46. Kesner), Čáp, Juliš (46. Surmaj) – Rybička

1.FK Příbram:

Šiman – Sus, Halinský, Kingue, Vilotić – Pilík (76. Langhamer), Obdržal, Čermák (90. Voltr), Hájek, Procházka - Dedič

Ztracené body v Chrudimi

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Příbram nedokázala udržet dvoubrankové vedení z prvního poločasu a na půdě Chrudimi získala pouze bod.

Pro příbramské začalo utkání na půdě Chrudimi velmi dobře. Přežila úvodní šanci domácích a vzápětí se dokázal prosadit Daniel Procházka a ve 4. minutě otevřel skóre. Hostům rychlá branka přinesla klid na kopačky a po většinu prvního poločasu dokázali hru kontrolovat. Pět minut před jeho koncem se navíc prosadil Stefan Vilotič a dal svému týmu vedení o dvě branky.

Do druhého poločasu provedla Chrudim tři střídání a její hra se tím velmi oživila. Hned v úvodu měl dobrou příležitost Surmaj, ale na Šimana nevyzrál. Důrazné varování však hosty neprobudilo a v 51. minutě inkasovali z kopaček Rybičky. Domácí nadále pokračovali v aktivní hře a vytvářeli si dobré příležitosti. Dvakrát se povedlo ještě brankáři Šimanovi úspěšně zasáhnout, ale v 60. minutě už Surmaj vyrovnal. A mohlo být hůř. O dvě minuty později jen skvělý zákrok Šimana zabránil domácím v obratu. Teprve po vyrovnání se hosté probrali a znovu začali přebírat otěže utkání. Vrátit vedení jim mohl kapitán Pilík, ale jeho pokus v 71. minutě mířil těsně vedle. Největší příležitost ke skórování pak měl v 80. minutě Procházka, ale před prázdnou brankou nedokázal míč zasáhnout. Ve zbytku utkání již branka nepadla a Příbram promrhané vedení může velmi mrzet.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.