FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Fišl, Vilotič, Tregler - Souček, Buchvaldek, Cienciala
Rozhodčí: Křepský - Leška, Pochylý
Příbram:

Melichar - Kvída (73. Antwi), Tregler, Fišl, Vilotič - Gembický, Čermák, Pilík (62. Petrák), Hájek (46. Halinský), Novotný (73. Procházka) - Wágner

Dukla Praha:

Rada – Kovernikov (89. Konan), Piroch, J. Peterka, Habovda – Šebrle (71. Červenka), Kim, D. Souček, Kulhánek – David Kozel (82. Cienciala), Buchvaldek (81. D. Breda).

Dukla rozhodla po půli

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Příbram nedokázala udržet vedení a po dvou inkasovaných brankách po změně stran už dokázala pouze snížit a s Duklou těsně prohrála.

Zápas s Duklou otevřel rychlý útočný fotbal a hned na začátku si oba celky vyměnily pozdravy ve formě šancí. A už v 6. minutě jsme to byli my, kdo šel do vedení. Ondřej Novotný prodloužil hlavou míč do běhu pro Dominka Gembického, který rychlými kroky prchnul obráncům a proměnil na 1:0. Dukla dál předváděla ofenzivní fotbal, který trápil naši obranu. Kovernikovu hlavičku chytil Martin Melichar, pohlídal i několik další nebezpečných zakončení.

Náš tým měl několik možností také, když přímý kop Tomáše Pilíka letěl těsně vedle branky. Wágnerova hlavička naopak šla nad branku Radovy branky. Ve 39. minutě využil chyby obrany Kim a vyrovnal na 1:1. Po změně stran nastoupil do hry Denis Halinský, jenže z první možnosti před naší brankou šla do vedení Dukla Praha a opět se prosadil Kim, který vyražený míč nasměřoval do branky. Běžela 51. minuta my jsme prohrávali 1:2. A mohlo být ještě hůř když byl sám před brankářem Melicharem Buchvaldek. Náš gólman jej vychytal. V 61. minutě dala Dukla třetí branku, když se po rohu zavěsil do vzduchu Peterka - 1:3.

Ztracený zápas oživil precizně rozehraný přímý kop Gembického, který proměnil Stefan Vilotič ve snížení na 2:3. V hektickém závěru utkání jsme měli několik zajímavých možností ze standardních situací, ale žádná z nich už kýženou branku nepřinesla. Hosté nám tak oplatili podzimní porážku z Julisky a připsali si tři body za výhru.

sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953