21.08.2021
FK Meteor Praha VIII vs. 1.FK Příbram
Branky: 50. Hýsek
1.FK Příbram:

Harásek - Jurica (79. Plesl, 86. Suchý), Lisý, Kynkor, Bína, Broda, Pech, Walter, Hýsek (79. Bálek), Sýbek, Gornický (61. Tříska)

Utkání jsme měli po většinu zápasu, až na dvacetiminutový úsek po první obdržené brance, pod kontrolou a byli jednoznačně lepším týmem. Bohužel rozhodla kvalita činnosti v pokutových územích, kdy jsme nedokázali řadu slibně se vyvíjejících akcí dotáhnout do brankového vyústění a naopak ve vlastním vápně jsme vyrobili dvě hrubé chyby, které soupeř potrestal.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.