1.FK Příbram
31.08.2021
I.Celostátní liga U19, 5. kolo
0:4
1.FK Příbram vs. AC Sparta Praha
Branky: 19.Váňa, 41.Stárek, 70.Kaštánek, 80 .Boháč
1.FK Příbram:

Harásek - Suchý, Lisý, Kynkor, Bína – Gornický (82. Šimůnek), Bálek (82. Plot), Broda, Walter, Hýsek (65. Zábranský) - Tříska (64. Dařena)

U19 - Bohužel opět bez bodů

Tomáš Nosek

U19 sehrála další domácí utkání se silným soupeřem z Prahy a vyšla znovu bodově naprázdno.

Při pohledu na tabulku bylo zřejmé, že nás nečeká nic jednoduchého. Ale do utkání jsme vstoupili pevnou obranou a občasnými výpady do obrany soupeře. Soupeř AC Sparta byl od počátku velmi silný na míči a vytrvale prokazoval kvalitu v útočné fázi. Ale k naší brance se propracovával obtížně. Bohužel jsme Spartě pomohli vlastní chybou, kdy Kynkor přihrál při zpětné přihrávce Váňovi a ten neměl problém poslat míč podél brankáře do sítě 0:1. Druhou branku inkasujeme po chybě obránce Suchého na straně hřiště, kdy skóruje Stárek 0:2.

Ve druhém dějství se dostáváme do šancí i my, ale Tříska dvakrát a Walter netrefují správně míč a o vytouženou branku tak přicházíme. Soupeř naopak opět dvakrát skóruje jednou z penalty Kaštánek 0:3 a poslední branku vstřelil Boháč 0:4.

Tomáš Nosek (hlavní trenér U19): Na začátku utkání se nám dařilo dobře pracovat v obraně, ale bohužel nás popravili vlastní chyby. Sparta nás předčila v kvalitě hry s míčem. Na druhou stranu jsem musel tým pochválit, že pracoval po celé utkání na 100%. Čeká nás ale hodně práce a zlepšování se.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.