1.FK Příbram
06.09.2021
I.Celostátní liga U19, 6. kolo
5:0
1.FK Příbram vs. FC FASTAV Zlín
Branky: 7. Tříska, 84. Gornický, 86. Pech, 88. Dařena, 91. Kudelňák
Žluté karty: Hönig
Rozhodčí: Matoušek - Hlaváček, Soukup
Diváci: 88
1.FK Příbram:

Harásek - Suchý (73. Zábranský), Lisý, Halinský, Bína – Gornický (86. Kudelňák), Bálek (61. Hýsek), Broda, Walter (86. Kynkor), Pech - Tříska (73. Dařena)

U19 Získala první letošní body

Tomáš Nosek

U19 Získala první podzimní body se Zlínem, které vyválčila až po tvrdém boji.

Utkání začalo vzájemným oťukáváním a první se osmělila naše U19, kdy se po precizní přihrávce Brody ocitl v šanci Tříska, který ji již v sedmé minutě proměnil 1:0. Zlínští se snažili o vyrovnání, ale dobře pracující obrana v čele s Haráskem změnu skóre nepřipustila . Naopak hosty zachránila po střele Pecha tyč a několik dobře vedených útoků pokazila až nepřesná finální přihrávka.

Druhý poločas nás Zlín nenechal vydechnout a neustále se tlačil před naší branku, která však zůstala pro tohle utkání uzamčená. V závěru pak do otevřené a chybující obrany podnikáme úspěšné útoky zakončené brankami Gornického, Pecha, Dařeny a Kudelňáka.

Tomáš Nosek (hlavní trenér U19): Od úvodního hvizdu to byl spíš boj. Po rychlé brance Třísky se soupeř snažil rychle vyrovnat, ale obrana nám fungovala díky pomoci Halinského tentokrát o mnoho lépe. Druhý poločas byl ze strany Zlína velmi dobrý a prakticky nám jejich hra umožňovala jen rušivé protiútoky. Proto je konečný výsledek pro ně velmi krutý. Dnešní 3 body jsou určitě i psychickou vzpruhou pro všechny kolem týmu. Pro všechny kolektivní pochvala za odvedený výkon.‘

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
14:30h
1.FK Příbram
FK FOTBAL Třinec
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.