1.FK Příbram
04.10.2021
I.Celostátní liga U19, 10. kolo
3:1
1.FK Příbram vs. MFK Karviná
Branky: 14., 23. Kudelňák, 86. Hýsek - 79. Trček
Žluté karty: Jurčák, Jurga
Rozhodčí: Melichar - Cichra, Průša
Diváci: 90
1.FK Příbram:

Harásek - Zábranský, Lisý, Šustr, Bína (89. Kindlmann) – Gornický (82. Plesl), Hýsek (89. Kynkor), Halinský, Broda (41. Walter) Bálek - Kudelňák (82. Huňa)

U19 - Anglický týden zakončen výhrou

Tomáš Nosek

U19 zdolala silný tým z Karviné po dobrém prvním poločase, kdy využila dvě příležitosti a vybudovala si v utkání rozhodující náskok.

Zápas s dobře připraveným týmem z Karviné nebyl vůbec jednoduchý, protože mají ve svém středu několik zajímavých zahraničních hráčů, kteří čekají na vstupenku do A týmu. Nebezpečí číhalo zejména v útočné síle Karviné, ale opětovně dobře hrající obrana soupeře pustila do šance jen krátce před poločasem. V té době už jsme však vedli o dvě branky, které vstřelil Kudelňák. První po hrubé chybě hostujícího hráče a druhou po pěkné přihrávce Bálka.

Druhý poločas se změnil na dobývání naší branky a pokusů o korekci výsledku. To se povedlo až v 79. minutě Trčkem 2:1. My naopak dokázali využít okénko v obraně a Hýsek po brejku upravil na 3:1.

Tomáš Nosek (hlavní trenér U19): Měli jsme za sebou těžká utkání v Opavě a Plzni, proto jsme upravili tréninkový proces, aby si tým odpočinul. Určitě se to projevilo pozitivně a dokázali jsme, že to byl dobrý krok. Tým Karviné měl nespornou kvalitu a určitě jsou tři body pro náš tým skvělým počinem. Tým maká a pracuje na 100%. Doufám, že nám to ještě chvíli vydrží. Chtěl bych touto cestou poděkovat trenérům A týmu, že nám umožnili start Denise Halinského.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.