1.FK Příbram
26.10.2021
I.Celostátní liga U19, 13. kolo
3:1
1. FC Slovácko vs. 1.FK Příbram
Branky: 31. Yohanna, 60. Stropsa, 87. Růžička - 28. Dařena
Žluté karty: Tříska, Zábranský, Walter
Diváci: 50
1.FK Příbram:

Harásek - Zábranský (79. Kynkor), Lisý, Šustr, Bína - Gornický (85. Suchý), Hýsek (85. Plot), Dařena, Bálek, Walter (71. Broda) -Tříska

U19 - Ze Slovácka s prázdnou

Tomáš Nosek

Poslední letošní utkání venku jsme absolvovali na Slovácku , které pro nás neskončilo bodovým ziskem.

Domácí do zápasu vlétli s velkou energií a měli povětšinou míč na svých kopačkách, ale dobrá obrana nedovolila soupeři se příliš dostávat na dostřel k naší brance. Do vedení jsme šli zásluhou Dařeny, který využil zaváhání obránců a od poloviny hřiště postupoval sám na brankáře a s přehledem šanci využil 0:1. Bohužel se nám nepodařilo tento výsledek udržet do poločasové přestávky a Slovácku jsme nabídli vyrovnání hned za tři minuty, kdy zbytečně ztrácíme míč na polovině hřiště a nedokážeme zastavit rychlý výpad do obrany a Yohanna pohodlně srovnává na 1:1 .

Druhý poločas se hra přelévala z jedné strany na druhou, ale šancí jsme moc neviděli. Slovácko stupňovalo tlak a výsledkem byla sporná penalta, kterou s jistotou proměnil Stropsa 2:1. Další penaltu po faulu Lisého však Harásek chytil, proto naše naděje žila až do závěrečných minut . Bohužel po další sporné situaci /ofsajd/ skóruje Růžička 3:1.

Tomáš Nosek (trenér U19): Mám hodně smíšené pocity a vlastně těžko hledám slova na hodnocení, protože ze Slovácka jsme odjeli s pocitem křivdy. Závěr utkání se nepovedl oběma stranám a můžeme být rádi, že se zápas vůbec dohrál. 

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.