19.09.2021
Česká fotbalová liga žen, 4. kolo
FK Ústí nad Labem – ženy vs. 1.FK Příbram
Branky: 6., 40. Řezaninová, 10., 63. Hrušková, 20., 65. Bodnárová, 49. Kloudová,
Rozhodčí: Mollinger - Navrátil, Kubát
1.FK Příbram:

Vacíková - Pilíková, Riegelová, Spilková, Dědinová - Bodnárová, Krůtová, Císařová (65. Abrhámová), Hrušková (65. Patáková) - Kloudová (54. Séglová), Řezaninová (75. Rysová)

Příbramské ženy si po vysoké výhře vezou tři body z Ústí nad Labem

Veronika Pilousková

Povedené utkání, sedm branek a příbramské ženy drží první příčku v tabulce.

Po úvodním hvizdu byl zápas na příbramských kopačkách. Hned v 6. minutě se z brejku prosadila Řezaninová a o 4 minuty později navázala skvělým únikem Hrušková. Děvčata pokračovala v kombinačním fotbale a vytvářela si střelecké příležitosti, které však končily mimo bránu nebo v rukavicích brankářky. Po skvělém centru z pravé strany se podařilo navýšit skóre Bodnárové a před odchodem do kabin se podruhé trefila k levé tyči Řezaninová.

Druhý poločas patřil opět příbramským. Ve 49. minutě se prosadila také druhá útočnice Kloudová, kterou později vystřídala Séglová. Hra byla téměř celou dobu na polovině soupeřek. Krásný gól padl v 63. minutě, kdy si Hrušková našla ideální pozici ve vápně, zpracovala míč a druhým dotykem se trefila mezi tři tyče. Poté došlo k dalším několika změnám v základní sestavě Příbrami. Do hry se dostala Abrhámová, Patáková a následně Rysová. Na závěrečných 0:7 upravila skóre neúnavná Bodnarová, která ukázala bojového ducha.

Soupeřky si během zápasu vytvořily několik slibných situací, ale příbramská obrana je včas zastavila a udržela čisté skóre.

V sobotu 25.9. přivítají příbramská děvčata FK Pardubice "B". Zápas začíná ve 14:00, v Milíně.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.