Česká fotbalová liga žen, 9. kolo
Žluté karty: Kloudová
Rozhodčí: Staněk - Franta, Beran
Příbram:

Vacíková - Pilíková (70. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová (85. Patáková) - Smíšková (85. Rysová), Krůtová, Kloudová, Hrušková - Bodnárová, Řezaninová (80. Abrahámová)

Vítězná série pokračuje

Kateřina Rieglová

Příbramská děvčata potvrdila vedoucí postavení výhrou v Hrádku.

První branka utkání padla již v 6. minutě po pohledné akci zakončené Bodnárovou. Přestože hra byla po většinu času na kopačkách příbramského celku, dokázal si Hrádek vytvořit několik nebezpečných šancí, ovšem žádná z nich v brance Příbrami neskončila díky výborně chytající Vacíkové. Ve 39. minutě se prosadila Smíšková a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Druhá polovina utkání byla opět v režii příbramských žen. Po další pohledné akci se v 51. minutě prosadila opět Smíšková a v 60. minutě uzavřela skóre Hrušková.

Následující zápas sehrají ženy s celkem TJ Mokré v sobotu 30.10. od 13:00 na hřišti soupeře.

sobota 27.7.2024
Příprava A-tým, přát.
SK Petřín Plzeň
26. 07. 2024
???? Anketujeme... co budeme sledovat v telce na olympiádě? #pribram #fotbal #trending #anketa
Město PříbramJAKONIOsport agency a.s.
Olympia FitnessKovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School