FK PŘÍBRAM
25.10.2021
Česká fotbalová liga žen, 9. kolo
0:4
Hrádek vs. Příbram
Branky: 39., 51. Smíšková, 6. Bodnárová, 60.Spilková
Žluté karty: Kloudová
Rozhodčí: Staněk - Franta, Beran
Diváci: 30
Příbram:

Vacíková - Pilíková (70. Cvrková), Riegelová, Spilková, Dědinová (85. Patáková) - Smíšková (85. Rysová), Krůtová, Kloudová, Hrušková - Bodnárová, Řezaninová (80. Abrahámová)

Vítězná série pokračuje

Kateřina Rieglová

Příbramská děvčata potvrdila vedoucí postavení výhrou v Hrádku.

První branka utkání padla již v 6. minutě po pohledné akci zakončené Bodnárovou. Přestože hra byla po většinu času na kopačkách příbramského celku, dokázal si Hrádek vytvořit několik nebezpečných šancí, ovšem žádná z nich v brance Příbrami neskončila díky výborně chytající Vacíkové. Ve 39. minutě se prosadila Smíšková a do kabin se odcházelo za stavu 0:2.

Druhá polovina utkání byla opět v režii příbramských žen. Po další pohledné akci se v 51. minutě prosadila opět Smíšková a v 60. minutě uzavřela skóre Hrušková.

Následující zápas sehrají ženy s celkem TJ Mokré v sobotu 30.10. od 13:00 na hřišti soupeře.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School