01.09.2021
Branky: 40. (p), 48. Čadek, 33. Neměc, 69. Kudelňák
Žluté karty: Abrhám, Zelenka
1.FK Příbram:

Melzoch - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám, Vaněček (63. Zelenka), Kalivoda (53. Nikl), Kareš (53. Kudelňák), Němec (36. Sůra), Čadek (70. Hájek)

U15 - Krásný zápas skončil vítězstvím našich chlapců

Daniel Tarczal

Klukům U15 se podařilo dotáhnout dvoubrankovou ztrátu a nakonec získat tři body.

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a jen těžko jsme se dostávali konstruktivní rozehrávkou přes jejich nepříjemný a důrazný presing. Vyústěním bylo dvoubrankové vedení libereckých po dvaceti minutách hry. Poté se hra začala srovnávat díky zkvalitnění naší kombinace a ještě do poločasu se podařilo skóre srovnat na 2-2. Druhý poločas se nesl ve znamení atraktivní hry „nahoru dolů“ a řadou šancí na obou stranách. Velmi hezké utkání se našim klukům podařilo dotáhnout do vítězného konce a nutno podotknout, že proti kvalitnímu a velice dobře hrajícímu soupeři.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.