Branky: 40. (p), 48. Čadek, 33. Neměc, 69. Kudelňák

Melzoch - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám, Vaněček (63. Zelenka), Kalivoda (53. Nikl), Kareš (53. Kudelňák), Němec (36. Sůra), Čadek (70. Hájek)

U15 - Krásný zápas skončil vítězstvím našich chlapců

Daniel Tarczal

Klukům U15 se podařilo dotáhnout dvoubrankovou ztrátu a nakonec získat tři body.

Hosté vstoupili do utkání velmi aktivně a jen těžko jsme se dostávali konstruktivní rozehrávkou přes jejich nepříjemný a důrazný presing. Vyústěním bylo dvoubrankové vedení libereckých po dvaceti minutách hry. Poté se hra začala srovnávat díky zkvalitnění naší kombinace a ještě do poločasu se podařilo skóre srovnat na 2-2. Druhý poločas se nesl ve znamení atraktivní hry „nahoru dolů“ a řadou šancí na obou stranách. Velmi hezké utkání se našim klukům podařilo dotáhnout do vítězného konce a nutno podotknout, že proti kvalitnímu a velice dobře hrajícímu soupeři.