27.09.2021
Bohemians Praha 1905 vs. 1.FK Příbram
Žluté karty: Zápotočný
1.FK Příbram:

Schánělec - Kindlmann (41. Zelenka), Zápotočný, Hevessy (41. Nikl), Havelka, Abrhám, Kalivoda, Vaněček (48. Kareš), Kudelňák (58. Sůra), Čadek (58. Hájek), Němec

U15 - Hosté hráli, domácí stříleli

Daniel Tarczal

Tým U15 schytal na půdě Bohemians vysokou porážku.

Zápas skončil drtivou výhrou domácích, i přesto že naše mužstvo bylo fotbalovější a častěji mělo míč na kopačkách. Největšími problémy byly daleko horší přístup a menší touha po vítězství oproti minulému zápasu s Jabloncem a nekvalita v obranné fázi.

sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
26. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.