30.09.2021
Žluté karty: Dlask, Špak - Abrhám
Rozhodčí: Louda - Hercíková, Horák
Příbram:

Karas - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám (70. Kudelňák), Zelenka, Nikl (63. Vaněček), Kareš (74. Hájek), Sůra (55. Čadek), Němec

U15 - Oboustranně velmi pěkné utkání jsme zvládli

Daniel Tarczal

Povedené utkání okořeněné hattrickem Lukáše Němce přineslo tři body.

Od první minuty líbivé utkání doprovázela řada šancí na obou stranách. Naši chlapci přeci jen urvali na půdě mladoboleslavských tři body a to až díky uklidňujícímu čtvrtému gólu v závěru zápasu. Do té doby se hrál vyrovnaný zápas se spoustou hezkých okamžiků před oběma brankami.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.