06.10.2021
Žluté karty: Zápotočný, Havelka
Rozhodčí: Doubrava - Beneš, Beneš
Příbram:

Melzoch - Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka, Abrhám (62. Vaněček), Zelenka (52. Kalivoda), Nikl (49. Hájek), Kareš, Sůra (41. Kudelňák), Němec (62. Čadek)

U15 - Výhru si veze hostující Plzeň

Daniel Tarczal

Dvě branky hostů před poločasem určily konečnou podobu výsledku.

První poločas byl líbivý a velmi vyrovnaný v poli i na brankové příležitosti. Dvě branky na konci poločasu však byly pro tým hostů dostatečně uklidňující a v druhé půli už měli zápas víceméně pod kontrolou.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.