Branky: 17. Kalivoda, 21. Kareš, 35. Němec - 12., 79. Ponikelský

Karas - Kindlmann (67. Kudelňák), Zápotočný, Hevessy, Havelka, Vaněček (58. Zelenka), Kalivoda (69. Hájek), Nikl, Kareš (67. Toufar), Němec, Sůra (75. Čadek)

U15 - Vítězná podzimní tečka

Daniel Tarczal

Tým U15 zakončil podzimní část soutěže výhrou nad silným soupeřem.

První půle byla z naší strany velmi podařená. Hrál se otevřený a líbivý fotbal, navíc se našim hráčům podařili obrátit nepříznivý stav 0:1 třemi hezkými brankami na 3:1.

Po změnách stran, kdy se hosté tlačili za snížením, prokázal náš tým velkou touhu po vítězství nad velice silným soupeřem a ani snížení v poslední minutě nás nakonec o cenné tři body nepřipravilo. Hezká tečka za podzimní částí soutěže.