1.FK Příbram
18.07.2021
Příprava A-tým, přát.
1:3
ND Beltinci vs. 1.FK Příbram
Online
Branky: 57. - 36. Vávra, 59. Voltr, 64. Voltr
1.FK Příbram:

Šiman - Sus (74. Halinský), Mezera, Kodr (85. Kvída), Cmiljanovič (80. Vilotič) - Pilík (68. Procházka), Soldát (74. Petrák), Obdržal (50. Kozič), Zorvan (68. Langhamer), Vávra (74. Januška) - Voltr (73. Dočekal)

Generálku v Beltinci vystřílel Voltr

Zdeněk Brož

Poslední přípravný zápas před startem F:NL odehrál náš tým na slovinském území v Beltinci. Domácí druholigový tým jsme přehráli 3:1 po dvou gólech Voltra a jedné brance Vávry.

Příbramský tým čekala generálka na půdě slovinského celku Beltinci. Domácí celek se v prvním poločasu snažil držet krok, když na hraně tvrdosti bránil své pokutové území. Na neprostupnou obranu vyzrála až chytrá kombinace Tomáše Pilíka se Stanislavem Vávrou a pěkná branka - 0:1. Po změně stran vyrovnali domácí po rohovém kopu. Neuznaná branka z efektních nůžek Radka Voltra náš tým nakonec nemrzela, Radek Voltr se prosadil dvakrát za sebou a ukázal svůj čich na branky. Skóre 1:3 z pohledu domácích jsme mohli ještě navýšit, ale po dalších akcích jsme už víc branek nepřidali. Vyhecovaný duel přinesl ukázku toho, jak fyzicky i psychicky náročné mohou být duely ve druhé lize.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.