11.08.2021
Žluté karty: Martinic, Trajhan, Horák, Mošna, Michálek - Januška, Voltr
Rozhodčí: Hocek – Novák, Slavíček
FK Admira Praha:

Keller – Herc (72. Kunc), Fric, Venc, Martinic (61. Mošna), Trajhan, Douděra, Záruba (46. Michálek), Zahálka (46. Panýrek), Čermák (46.Čácha), Horák

1.FK Příbram:

Kočí - Sus, Halinský, Mezera, Vilotič - Procházka (39. Voltr), Zorvan, Petrák (80. Hájek), Pilík, Langhamer (46. Januška) - Dedič (61. Dočekal)

Bojovnou Admiru jsme udolali až v závěru

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Náročné a vyrovnané utkání na půdě třetiligové Admiry Praha rozhodl až v závěru zápasu úspěšnou ranou z pokutového kopu Tomáš Pilík.
sobota 30.10.2021
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 13. kolo
FK FOTBAL Třinec
24. 10. 2021
Anketa z kabiny: Kolik ligových gólů dal Daniel Huňa?
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.