FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Kočí
Rozhodčí: Szikszay – Mokrusch, Volf
Plzeň:

1. poločas: Staněk – Koželuh, Kaša, Hejda, Hybš – Bucha, Janošek – Kayamba, Šulc, Potočný – Chorý.

2. poločas: Staněk – Řezník, Gabriel, Pernica, Havel – Ndiaye, Káčer – Sýkora, A. Čermák, Mosquera – Beauguel.

Příbram:

1. poločas: Kočí – Halinský, Sus, Kvída, Procházka, Vávra, Hájek, Vott, Nogha, Ziyad, Attah.

2. poločas: Kočí – Vilotič, Pilík, M. Čermák, Kodr, Budínský, Belej, Schindler, Lisý, Švestka, Novotný.

Prohra na úvod přípravy v Plzni

Tomáš Větrovský

Příbramský tým odehrál kvalitní první poločas, na který ovšem nedokázal v poločase druhém úspěšně navázat.

V rámci prvního zápasu letošního roku cestoval první tým na hřiště Viktorie Plzeň. Soupeř nastoupil ve velmi kvalitním složení a dal se čekat tlak domácích, kterému ale v průběhu celého prvního poločasu hosté odolávali. V 13. minutě se sice hlavou prosadil Chorý, ale výkon a herní projev omlazené příbramské sestavy je příslibem do dalších utkání.

V poločasu došlo k mnoha změnám v obou sestavách a druhý poločas patřil hráčům Plzně, kteří dokázali ještě pětkrát skórovat.

pátek 12.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 3. kolo
FK VIAGEM PŘÍBRAM
MFK Karviná
31. 07. 2022
Marcel Čermák: Fanoušci, máte se na co těšit
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.