15.01.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice vs. 1.FK Příbram
Branky: 33. Mihálik, 35. Škoda
SK Dynamo České Budějovice:

Vorel – Čolič, Brabec, Králik, Sladký – Hora, Krch – Brandner, Mihálik, Mršič – Škoda

Náhradníci: Šípoš – Havel, Tolno, Penner, Čavoš, Hais, Vais, Hellebrand, Matvejev, Skovajsa

1.FK Příbram:

Smrkovský – Halinský, Sus, Kvída, Vilotič, Voltr, Nogha Nogha, Procházka, Pilík, Hájek, Čermák

Náhradníci: Kočí – Belej, Novotný, Šustr, Attah, Vávra, Vott

Budějovičtí rozhodli o vítězství během prvního poločasu

Bc. Tomáš Větrovský

Účastník nejvyšší soutěže potvrdil roli favorita utkání.

K druhému přípravnému duelu v rámci zimní přípravy jsme tentokrát zajížděli do Českých Budějovic. Úvod utkání přinesl vyrovnanou hru a do vedení mohla jít obě mužstva. Za Příbram mohl skórovat ve 29. minutě Radek Voltr, když postupoval sám na brankáře Vorla, překonat se mu ho však nepodařilo. A tak o chvíli trestali domácí. Dvěma góly v rozmezí dvou minut stanovili skóre prvního poločasu na 2:0.

V poločase druhém již branka nepadla, do dvou zajímavých příležitostí se dostali hráči Budějovic, když orazítkovali tyč a břevno. Příbram se nedokázala prosadit, nezdramatizovala tak zápas a odváží si z Budějovic prohru 2:0.

sobota 29.1.2022
Příprava A-tým, přát.
FK Králův Dvůr
06. 01. 2022
Zahájení zimní přípravy
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahČeskomoravský beton, a.sDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Maso Brejcha s.r.o.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Auto Černý spol. s r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceNANOPLM+ s.r.o.INTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.