I.Celostátní liga U19, 16. kolo
Žluté karty: Špelda, Holásek - Tříska
Rozhodčí: Cieslar - Bělák, Šustr
Příbram:

Borka – Bína, Lisý, Šustr, Zábranský – Gornický, Hýsek, Razetto (46. Plot), Bálek (46. Rehák), Kudelňák (64. Musil) – Tříska

U19 - Ostuda v Brně

David Langer

Nejstarší dorost absolutně nezvládl ligové utkání v Brně a chytal vysokou porážku.

Ve čtvrtém jarním kole jsme zavítali do Brna. Hrálo se za slunečného počasí na kvalitní velké „umělce“ a prohráli jsme 12:1. Z výsledku by se mohlo zdát, že se hrál jiný sport, třeba házená, ale opravdu je jednalo o fotbalový zápas. Při pohledu na výsledek není potřeba cokoliv rozebírat a něco k zápasu psát. Jedná se o ostudu nás samotných, tak i o ostudu pro celý klub. Ponaučení, které z toho plyne je, že když před týdnem porazíme doma Plzeň, nemůžeme si myslet, že jsme mistři světa. Naopak bychom měli mít ještě více pokory, na každém tréninku pracovat co nejlépe a do zápasu jít maximálně koncentrovaní a s respektem k soupeři. Tak tomu bohužel nebylo před tímto zápasem, kdy jsme si cestou v autobuse mysleli, že se nám nemůže nic stát, ale opak byl pravdou. Chtěli bychom se touto cestou omluvit všem – celému klubu, fanouškům, kteří byli na zápase i těm co „trpěli“ doma. Doufejme, že se takovýto výpadek již nebude opakovat, a když prohrajeme, tak po boji a se ctí, a ne jako v tomto zápase.