18.04.2022
I.Celostátní liga U19, 21. kolo
Zlín vs. Příbram
Branky: 48., 53. Červinka, 22. Kulíšek, 57. Ovesný, 77. Holub - 86. Plesl, 89. Razetto
Žluté karty: Slončík - Bálek
Rozhodčí: Dohnálek - Volek, Šimoník
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Bálek (77. Rehák) – Kudelňák (46. Přívozník), Hýsek (65. Krameš), Razetto, Gornický (46. Zábranský)– Dařena (65. Plesl), Tříska

U19 - Nezvládnutý zápas ve Zlíně

David Langer

V 9. kole jsme zaslouženě prohráli ve Zlíně 2:5.

V zápase jsme nedokázali navázat na velmi dobrý výkon na Spartě. Chybělo nám sebevědomí, a hlavně větší chuť a odhodlání zápas vyhrát.

V prvním poločase jsme ztráceli jednoduché míče a soupeř praktikoval hru s velmi rychlým a jednoduchým přechodem do útoku. Gól jsme inkasovali z penalty, která byla nařízena právě po jedné takové rychlé akci. V druhém poločase jsme inkasovali 3 branky v rozmezí mezi 48 a 57 minutou a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. V závěru jsme dali 2 góly, které vedli pouze ke korekci celkového skóre.

Je zřejmé, že se touto prohrou dostáváme do problémů v boji o záchranu. Jestliže nebudeme schopni opakovat dobré sebevědomé výkony se silnými týmy, jako jsou Sparta či Slavia, i s tabulkově slabšími týmy, budeme se dostávat do stále větších problémů. Každý hráč by se měl zamyslet nad důvody takto nevyrovnaných výkonů.

sobota 2.7.2022
Příprava A-tým, přát.
FC Sellier & Bellot Vlašim
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.