1.FK Příbram
18.04.2022
I.Celostátní liga U19, 21. kolo
5:2
Zlín vs. Příbram
Branky: 48., 53. Červinka, 22. Kulíšek, 57. Ovesný, 77. Holub - 86. Plesl, 89. Razetto
Žluté karty: Slončík - Bálek
Rozhodčí: Dohnálek - Volek, Šimoník
Diváci: 100
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Bálek (77. Rehák) – Kudelňák (46. Přívozník), Hýsek (65. Krameš), Razetto, Gornický (46. Zábranský)– Dařena (65. Plesl), Tříska

U19 - Nezvládnutý zápas ve Zlíně

David Langer

V 9. kole jsme zaslouženě prohráli ve Zlíně 2:5.

V zápase jsme nedokázali navázat na velmi dobrý výkon na Spartě. Chybělo nám sebevědomí, a hlavně větší chuť a odhodlání zápas vyhrát.

V prvním poločase jsme ztráceli jednoduché míče a soupeř praktikoval hru s velmi rychlým a jednoduchým přechodem do útoku. Gól jsme inkasovali z penalty, která byla nařízena právě po jedné takové rychlé akci. V druhém poločase jsme inkasovali 3 branky v rozmezí mezi 48 a 57 minutou a o výsledku zápasu bylo rozhodnuto. V závěru jsme dali 2 góly, které vedli pouze ke korekci celkového skóre.

Je zřejmé, že se touto prohrou dostáváme do problémů v boji o záchranu. Jestliže nebudeme schopni opakovat dobré sebevědomé výkony se silnými týmy, jako jsou Sparta či Slavia, i s tabulkově slabšími týmy, budeme se dostávat do stále větších problémů. Každý hráč by se měl zamyslet nad důvody takto nevyrovnaných výkonů. 

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 2.7.2022
Příprava A-tým, přát.
10:30h
1.FK Příbram
FC Sellier & Bellot Vlašim
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.