24.04.2022
Žluté karty: Plesl - Šichan, Houdek, Ludvík
Rozhodčí: Černoevič - Švorc, Machýček
Příbram:

Harásek – Bína, Lisý, Šustr, Bálek (80. Plesl) – Kudelňák (73. Přívozník), Hýsek (73. Rajtmajer), Broda, Gornický (58. Zábranský) – Dařena (58.Razetto), Tříska

U19 - Porážka s Hradcem Králové

David Langer

Po sérii zápasů na venkovních hřištích jsme konečně hráli doma, a to dokonce na hlavním stadionu. Ale ani to nám nepomohlo a prohráli jsme smolně s Hradcem Králové 0:1.

Byli jsme si vědomi důležitosti tohoto zápasu a konečně jsme chtěli získat 3 body. Od začátku zápasu jsme na soupeře, jak se říká vletěli a agresivním napadáním jsme si vytvořili převahu, ale bohužel se nám nepodařilo vstřelit branku. Šance Šustra, kdy se krásně po rohovém kopu odpoutal od protihráče a sám hlavičkoval ze 2 metrů před prázdnou brankou, po gólu přímo volala… I v dalších minutách prvního poločasu jsme byli aktivnějším a herně lepším týmem, ale vyloženou šanci jsme si již nevytvořili, protože finální přihrávky byly bud´ nepřesné nebo je soupeř stačil zblokovat.

V druhém poločase jsme se nechali zbytečně zatlačit na vlastní polovinu a inkasovali po centru, který přizvednul náš hráč, a který „doplachtil“ až na zadní tyč a soupeř z něj dokázal skórovat. V poslední části hry jsme vsadili vše na vyrovnání. Soupeře jsme dostali pod velký tlak, vytvořili si řadu rohových kopů a nebezpečných dlouhých vhazování, ale žádná z šancí gólem neskončila.

Klukům nelze za snahu a bojovnost nic vyčíst, předváděli i hezké fotbalové akce. Problém byl ve finální části těchto akcí, kde nám chyběla větší kvalita, přesnost a klid na míči. Tyto situace však rozhodují zápasy …

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.