Příbram B vs. Kladno
Branky: 30., 72. Drobílek M., 49. Pivetz, 60. Čajko - 3. Eška, 39. Krýsl (vl)
Rozhodčí: Cichra - Andras, Schořovský
Diváci: 30

Výhra s Kladnem byla zasloužená. Měli jsme opět řadu šancí, které se nám pořád nedaří proměňovat, ale dali jsme aspoň 4.

Úvod zápasu jsme opět nechytli a dostali lacinou branku na 0:1. Od 20 minuty jsme začali hrát celkem slušně, měli jsme 2-3 šance a pak po krásném centru Šourka vyrovnal Michal Drobílek. Na konci poločasu jsme však bohužel dostali opět gól.

Druhý poločas jsme hráli na jednu branku. Cupl nasel fantastickou přihrávkou Pivtze, který uklidil míč krásně k tyči. Klukům se zvedlo sebevědomí, hráli výborné a otočili zapas na 4:2, kdy dali branku Čajko a Michal Drobílek. Kluky musím pochválit, že nic nevzdali a zapas otočili a že se tam objevovaly věci z tréninku. Ještě bych si představoval vzadu vetší klid na míči. Doufám, že nám výhra dodá sebevědomí a přeneseme to do dalších zapasu.