24.04.2022
Žluté karty: Tomášek, Kuchařík - Telenský
Rozhodčí: Hlaváček - Severýn, Fillip
Příbram B:

Janda - Šourek, Šlejhar (45. Drobílek), Roušar, Krýsl - Böhm, Cupl, Krameš (68. Telenský), Nedvěd - Říha, Soběslav (86. Sandr)

Za zápas v Benešově musím kluky pochválit, měli výborný přistup a od začátku šli pro 3 body. Dobře a trpělivě jsme drželi míč a otáčeli hru z čeho jsme si vytvořili mnoho šancí a dali 5 gólu. Branky dali Říha, Nedvěd, Krameš a dva náhradní brankář Telenský, který šel do pole. Před zápasem jsme měli cíl udržet nulu, ale bohužel se to nepovedlo dostali jsme opět gól z rohu. Výborný zápas odehráli Krameš a Roušar.