01.05.2022
Žluté karty: Pohan - Mládek
Rozhodčí: Hruvik - Lerch, Kulanda
Příbram B:

Pohan - Šourek (46. Pivetz), Roušar, Šlejhar (60. Vlas), Krýsl - Böhm, Cupl, Čajko, Nedvěd (46. Matouš), Soběslav, (60. Krameš), Říha (46. Rajl)

To z čeho jsem měl strach a bál se uspokojení po Plzni, tak se přesně stalo. I když jsme si stokrát řekli že musíme hrát na 100 procent,  bojovat, běhat atd. To co jsme předvedli 1. poločas to bylo něco strašného. O poločase byla v kabině bouřka a 2. poločas už to byl výborný výkon, kdy jsme mohli dát klidně 5 gólů. Bohužel se vůbec nepovedl zápas gólmanovi, kdy jdou 3 góly za nim.

pátek 29.3.2024
FC Sellier & Bellot Vlašim
24. 03. 2024
?? FK ANKETA // Haaland nebo Kane, který útočník je populárnější u U15? #fk #pribram #fkpribram