08.05.2022
ČLD U 17 A, 24. kolo
Motorlet vs. Příbram B
Branky: 4., 11. Reitmeier, 44., 81. Steiner, 33. Beneš, 79. Čvirk, 87. Souček - 7. Drobílek M.
Žluté karty: Kos
Rozhodčí: Lafek - Glogar, Popelka
Příbram B:

Janda - Šourek (46. Pivetz), Rajl (65. Nedvěd) Šlejhar (30. Vlas), Krýsl - Böhm (46. Soběslav), Čajko, Cupl, Roušar, Matouš (65. Říha) - Drobílek M.

Zápas se nám vůbec nepovedl, bylo tam mnoho taktických a technických chyb. Jen 25 min druhého poločasu bylo výborných, měli jsme 3 šance a dali jeden gól.Souper byl o hlavu vetsi a silnější. Ale je to o nás my se musíme zlepšit a nedělat chyby co děláme.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.