FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 7., 85. Böhm, 72. Čajko, 88. Říha, 89. Pivetz - 50. Záboj
Rozhodčí: Tupý - Vrchota, Doubrava
Příbram B:

Pohan - Matouš, Šlejhar (67. Zápotočný) Rajl, Krýsl - Šourek (80. Pivetz) Cupl, Čajko (83. Nedvěd), Roušar, Sandr (46. Říha) - Böhm (83. Soběslav)

U16 - Výhra nad Viktorkou Žižkov

Aleš Kočí

Dorost U16 potvrdil předchozí výhru nad Táborskem a připsal si zasloužené tři body.

Úvodní poločas jsme měli příliš ztrát, ale podržel nás vynikajícím výkonem Pohan. Druhý poločas jsme se zlepšili, výborně napadali a po krásných akcích zaslouženě vyhráli. Kluci v utkání hraném na hlavním hřišti nechali na trávníku po celých 90 minut maximum.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.