Branky: 38, 64. Havrlík, 5. Hrubý
Žluté karty: Eger, Král - Zápotočný, Abrhám
Rozhodčí: Holakovská - Lukáš, Pomykáček

Melzoch – Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka (57. Sůra) - Nikl (50. Zelenka), Abrhám (57. Kudelňák), Vaněček (46. Červenka) Čadek – Kareš, Němec

První mistrovské utkání jsme hráli u našeho neoblíbeného soupeře Meteoru Praha. Naši hráči ještě zůstali asi hlavami v kabině a už v 5. minutě jsme prohrávali 1:0. Ztratili jsme míč uprostřed hřiště, obránci nenabrali včas útočníka a ten běžel sám na branku a proměnil svou šanci. To bohužel vyhovovalo našemu soupeři, který čekal, že něco vymyslíme, soustředil se na obranu a chodil po nakopnutých míčích za naši obranu do nebezpečných situací. Dnes neměl den ani náš brankář a s ním se svezlo celé mužstvo. Chybělo nám sebevědomí, agresivita v osobních soubojích, překvapivý moment, nebyli jsme nebezpeční dopředu. Nějaké malé šance ze standartních situací jsme měli, ale bohužel jsem je nevyřešili dobře. Těsně před poločasem opět po nakopnutém míči za naši obranu jsme nezachytili hráče a náš pravý záložník na levé straně hasil celou situaci faulem. Byla z to penalta, soupeř nezaváhal a vedl 2:0.

Po poločase ve 64. minutě jsme opět prohráli souboj uprostřed hřiště, opět jsme nezachytili protihráče a ten zkušeně vedle našeho brankáře proměnil svůj nájezd a zvýšil vedení na 3:0. Ještě jsme prostřídali, ale bohužel ani to nevedlo ke zlepšené hře a už jsme čekali na závěr utkání. Pokusíme se na tento zápas co nejrychleji zapomenout, poučit se z našich chyb a příště v domácím utkání s Teplicemi si napravit reputaci.