1.FK Příbram
26.03.2022
Česká liga žáků U 15, 14. kolo
3:0
Meteor vs. Příbram
Branky: 38, 64. Havrlík, 5. Hrubý
Žluté karty: Eger, Král - Zápotočný, Abrhám
Rozhodčí: Holakovská - Lukáš, Pomykáček
Diváci: 50
Příbram:

Melzoch – Kindlmann, Zápotočný, Hevessy, Havelka (57. Sůra) - Nikl (50. Zelenka), Abrhám (57. Kudelňák), Vaněček (46. Červenka) Čadek – Kareš, Němec

První mistrovské utkání jsme hráli u našeho neoblíbeného soupeře Meteoru Praha. Naši hráči ještě zůstali asi hlavami v kabině a už v 5. minutě jsme prohrávali 1:0. Ztratili jsme míč uprostřed hřiště, obránci nenabrali včas útočníka a ten běžel sám na branku a proměnil svou šanci. To bohužel vyhovovalo našemu soupeři, který čekal, že něco vymyslíme, soustředil se na obranu a chodil po nakopnutých míčích za naši obranu do nebezpečných situací. Dnes neměl den ani náš brankář a s ním se svezlo celé mužstvo. Chybělo nám sebevědomí, agresivita v osobních soubojích, překvapivý moment, nebyli jsme nebezpeční dopředu. Nějaké malé šance ze standartních situací jsme měli, ale bohužel jsem je nevyřešili dobře. Těsně před poločasem opět po nakopnutém míči za naši obranu jsme nezachytili hráče a náš pravý záložník na levé straně hasil celou situaci faulem. Byla z to penalta, soupeř nezaváhal a vedl 2:0. 

Po poločase ve 64. minutě jsme opět prohráli souboj uprostřed hřiště, opět jsme nezachytili protihráče a ten zkušeně vedle našeho brankáře proměnil svůj nájezd a zvýšil vedení na 3:0. Ještě jsme prostřídali, ale bohužel ani to nevedlo ke zlepšené hře a už jsme čekali na závěr utkání. Pokusíme se na tento zápas co nejrychleji zapomenout, poučit se z našich chyb a příště v domácím utkání s Teplicemi si napravit reputaci.

Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.