FK VIAGEM PŘÍBRAM
01.05.2022
Česká liga žáků U 15, 19. kolo
0:7
Jablonec vs. Příbram
Branky: 1., 7. Kudelňák, 42., 52. Sadílek, 26. Němec, 69. Zápotočný, 73. Nikl
Rozhodčí: Šůma - Ouředník, Plátková
Diváci: 50
Příbram:

Karas – Nikl, Zápotočný, Hevessy, Čadek – Červenka (32. Sadílek), Abrhám, Kindlmann (71. Sedláček), Havelka – Němec, Kudelňák (71. Janouch)

U15 - Vysoká výhra v Jablonci

Jaroslav Brunclík

Tentokrát jsme zajížděli na další mistrovské utkání do sklářského města Jablonce nad Nisou.

Domácí nás přivítali na velmi dobře připraveném trávníku, kde bylo radost hrát. My jsme chtěli prodat stoupající formu a zvítězit. Velmi se nám vydařil vstup do utkání a hned v 1´ minutě po krásné průnikové přihrávce Vincenta Nikla proměnil samostatný nájezd Matěj Kudelňák a vedli jsme 0:1. Po další chybě domácích v 7´minutě zvýšil na 0:2 pro nás opět Matěj Kudelňák. Poté se utkání uklidnilo, trošku jsme se hrou uspokojili a až v 25´minutě po kombinační akci a přihrávce Štěpána Kindlmanna zvýšil vedení na 0:3 Lukáš Němec. Tímto výsledkem skončil první poločas.

Do druhého poločasu jsme vstoupili opět aktivně a po dvou přihrávkách Adama Čadka zvýšil vedení už na 0:5 dvougólový střelec Karel Sadílek. Poté se utkání už dohrávalo a po dvou rozích v 68´minutě a v 72´minutě se prosadil po výskoku alá Ronaldo nejprve Filip Zápotočný, upravil výsledek na 0:6 a po odraženém míči krásnou střelou křížem Vincent Nikl na konečných 0:7. Musím poděkovat klukům za odvedený výkon a můžeme se v klidu připravovat na domácí utkání s Bohemians Praha 1905.

Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně Halaš