10.05.2022
Žluté karty: Hejduk (B)
Rozhodčí: Zoufalý - Žák, Kulanda
Příbram:

Karas – Nikl, Kindlmann, Hevessy, Čadek – Červenka (59. Sadílek ), Havelka, Zelenka (73. Sedláček), Kareš – Kudelňák (49. Sůra), Němec

U15 - Porážka s Bohemians

Jaroslav Brunclík

Ve 20.kole naší soutěže jsme přivítali našeho souseda v tabulce klokany z Bohemians Praha.

Museli jsme se vyrovnat s několika absencemi v týmu, na hře to bylo samozřejmě znát. Čekal nás soupeř fyzicky vyspělý, který má založenou hru na soubojích a nákopech za obranu a čekání na chybu soupeře. Do utkání jsme vstoupili dobře a už v 5´minutě jsme se dostali po zaváhání obrany soupeře do vedení 1:0 po samostatném úniku Vojty Havelky. Bohužel soupeř hned ve 13´minutě vyrovnal po naší chybě a rychlém protiútoku , kdy na zadní tyči vyplaval volný hráč a uklidil do prázdné branky na 1:1. Poté se hra odehrávala stále stejně. My jsme se snažili tvořit hru, soupeř čekal na chybu a takto se odehrával celý zápas. Byli jsme to my, kdo mohl jít do vedení, ale bohužel svoji šanci hlavou Matěj Kudelňák neproměnil a to nás mrzelo. Rozhodla asi 35´minuta, kdy soupeř v nouzi nakopl míč tak šťastně , že skončil za naším brankářem, kdy mu střela zapadla na zadní tyč a tímto se soupeř dostal do vedení 1:2. Další chybu jsme udělali hned vzápětí, kdy jsme mohli míč dostat z našeho vápna, ale nepovedlo se nám to a po několika odrazech vyplaval hráč na zadní tyči neobsazen a zvýšil na 1:3. Takto skončil i 1.poločas.

Do druhého poločasu jsme si řekli, že už nechceme dostat tak laciné branky, ale opak se stal pravdou. Hned ve 42´minutě po dlouhém míči za obranu a nedorozumění mezi obranou a naším brankářem soupeř lacino zvýšil na 1:4. Sice jsme se po zbytek zápasu snažili něco s výsledkem udělat, ale bohužel nám chyběla větší kvalita. Hráli jsme se soupeřem, který byl nejméně fotbalový za všech soupeřů, co jsme se střetli, ale naše chyby a fyzická síla soupeře dnes rozhodla. Jsem zklamaný z výsledku, ale i ze hry soupeře, jak se proti nám prezentoval. Těžko tímto posuneme náš fotbal dopředu…