1.FK Příbram
16.05.2022
Česká liga žáků U 15, 21. kolo
7:0
Plzeň vs. Příbram
Žluté karty: Zelenka
Příbram:

Melzoch – Nikl (41. Kudelňák), Zelenka, Hevessy ( 67. Sedláček), Havelka – Červenka (62. Sůra), Kindlmann, Vaněček, Čadek – Němec, Kareš

U15 - Vysoká prohra v Plzni

Jaroslav Brunclík

K dalšímu mistrovskému utkání jsme zajížděli do Plzně na Viktorii.

Tentokrát se hrálo v areálu 33.ZŠ Plzeň na dobře připraveném travnatém hřišti. Čekal nás těžký soupeř a to se potvrdilo hned od 1.minuty, kdy se soupeř dostal do šance. My jsme odpověděli šancí Lukáše Němce po krásné přihrávce Adama Čadka, bohužel Lukáš přehodil brankáře, ale i branku. Viktorie sice měla více ze hry, ale my jsme pozorně bránili. V 16´minutě soupeř zahrával rohový kop, kde volný hráč přihrál svému spoluhráči a ten přetlačil našeho hráče v souboji a vstřelil vedoucí branku na 1:0. Bohužel druhou branku jsme dostali opět po rohovém kopu a třetí branku po zaváhání naší obrany a samostatném nájezdu. My jsme měli také šanci snížit po samostatném úniku Honzy Kareše, ale ten svoji šanci neproměnil. Poločas tak skončil 3:0 pro domácí. 

O poločase jsme museli střídat a opět proházet hráče v sestavě. To se projevilo na souhře. Druhý poločas ovládli domácí a postupně nám přidali ještě čtyři branky. My jsme měli už jen jednu šanci, ale opět jsme ji nevyužili. Musím pogratulovat domácím k zasloužené výhře. My jsme byli důstojným soupeřem jen v 1.poločase. Klukům nemůžu upřít snahu, ale sráží nás proměňování šancí. Proti takové kvalitě se musí proměňovat. Snad to vyjde v příštím domácím utkání.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
11:00h
1.FK Příbram
SK Dynamo České Budějovice B
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
FanshopAkademie
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.