FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 8., 11., 18. Zelinger, 4. Dostál, 20. Bečička, 36. Komárek
Rozhodčí: Bečvář - Louvar, Čech
Příbram:

Melzoch – Nikl, Zápotočný, Vaněček, Havelka – Červenka (61. Sadílek), Kindlmann, Vondra (41. Kudelňák), Čadek – Kareš (41. Sedláček), Němec

U15 - Domácí rozhodli velmi brzy

Jaroslav Brunclík

V sobotu jsme k dalšímu mistrovskému zajížděli do Pardubického kraje, přesněji do Sezemic.

V krásném areálu nás přivítal nejen fyzicky vyspělý, ale i fotbalově vyspělý mančaft FK Pardubice. Na krásném travnatém hřišti byla radost hrát. Nám bohužel radost brzy zhořkla. Do utkání jsme nevstoupili vůbec dobře. Soupeř na nás vlétl tak, že kdybychom si mohli vzít po 10 minutách time-out, tak jsme toho využili. Ve 20 minutě jsme prohrávali 0:5 a bylo po zápase. Takový uragán jsem v této soutěži nezažil. Musím soupeře pochválit, fyzicky vyspělý (trošku mi to připadalo, že hrajeme s dorostem), ale i fotbalově vyspělý, věděl, co chce hrát. My na druhou stranu jsme to soupeři usnadnili, nezodpovědný výkon v 1. poločase z utkání udělal jasnou záležitost. Kromě našeho brankáře Radka Melzocha, který ještě zachránil nějaké šance soupeře, nemůžu tentokrát nikoho pochválit. Není důležité být připraven nejen fyzicky, ale i hlava je hrozně důležitá. Vůbec jsme se po psychické stránce do utkání nedostali. Trošku mi připadalo, že jsme přijeli na výlet a podle toho to také dopadlo. Ale i taková utkání k fotbalu patří. Pro nás to je další poučení a musíme se dobře připravit na další důležité mistrovské utkání. Pokusíme se doma zvládnout soupeře z jižních Čech a to SK Dynamo České Budějovice. Přijďte nás prosím podpořit, kluci to určitě budou potřebovat.

sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.