03.04.2022
Česká liga žáků U 13 A, 15. kolo
Sparta vs. Příbram
Branky: 48. Kronberger, 83. Tichý - 21., 66., 87. Jager, 67., 85. Soběslav, 19. Laňka, 71. Ngo
Rozhodčí: Hemblade

Oproti hřišti v Kyjích z minulého utkání bylo hřiště na Strahově výrazně větší a bylo tedy více místa. O rok mladší kluci ze Sparty často vypadali lépe „na míči“. To bylo způsobeno i tím, že kluci z FK brzo vedli 2:0 a že „usnuli“. Až ve třetí třetině se ukázal věkový rozdíl a lepší kvalitou, zjednodušením hry a razancí v zakončením kluci z FK navýšili skóre zápasu.

sobota 9.7.2022
Příprava A-tým, přát.
SK Dynamo České Budějovice B
22. 06. 2022
Jan Starka: Změny přijdou, ale kostra zůstane, jaká je
AmadeusAmadet a.s.Centrum podlahKovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.KOSTA Příbram s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.