17.05.2022
Česká liga žáků U 13 A, 21. kolo
1:10
Junior Strakonice vs. Příbram
Branky: 30. Gorický - 57., 74. Schneider, 60., 64. Laňka, 73., 83. Šťástka, 16. Jager, 66. Zelenka, 85. Soběslav, 87. Lantora
Rozhodčí: Dunovský

U13 – Výhra ve Strakonicích

Jiří Šťástka

Žáci U13 zvládli utkání ve Strakonicích

V první třetině neodpovídal a předvedená hra postavením soupeřů v tabulce. Strakonice kvalitně bránili a kluci měli problém se zakončením a tak po akci soupeře v poslední minutě první třetiny byl stav 1:1. V dalších třetinách ale kluci zkvalitnili zakončení a postupně navyšovali skóre až na 1:10 a po zásluze za výkon ve druhé polovině utkání si odvezli výhru.