FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Čejka, Zeronik - Mezera, Bezpalec
Rozhodčí: Petřík - Váňa, Kotalík
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Melichar - Dudl, Fišl, Stropek, Čejka - Petrák (90+2. Vott), Jeřábek (81. Musil), Čermák - Osmančík (90+2. Švestka), Surmaj (81. Vokřínek), Novotný (46. Zeronik)

FC SILON Táborsko:

Kotek – Mezera, Navrátil, Bezpalec – Plachý, Kopřiva, Liepa, Kosek (69. M. Šplíchal) – Varačka (69. Babacar), J. Mach (60. Nešpor), Tolno (90+2. Svatek)

Remíza po Čermákově šibenici

Zdeněk Brož

Ofenzivnímu představení často fanoušci tleskali, přesto náš tým po dobrém výkonu bere jen bod za remízu 1:1 s Táborskem.
sobota 20.8.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 4. kolo
SK Líšeň 2019
FK VIAGEM PŘÍBRAM
13. 08. 2022
Hodnocení zápasu s Karvinou od Marka Nikla
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
AmadeusAmadet a.s.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.