20.08.2022
Žluté karty: Čermák, Černín - Čejka, Fišl, Sakala, Dudl, Osmančík
Rozhodčí: Volek - Mikeska, Žurovec
Líšeň:

Vajner – Pašek, M. Jeřábek, Černín, Lutonský – A. Čermák – Šumbera (62. Reteno Elekana), Matocha, Machalík (76. Zikl), Sokol – Vandas (85. Laczkó)

Příbram:

Melichar – Stropek (46. Osmančík), Sakala, Fišl, Čejka - Petrák, Musil (75. V. Novotný), M. Čermák, Dudl – Anih (75. Vokřínek), Hájek (86. Zeronik)

Z Líšně si vezeme bod

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Ve čtvrtém kole jsme znovu nedokázali zvítězit, ale z Líšně se vracíme s cenným bodem.
24. 04. 2024
Fotbalisté Manu Antwi a Vinny Loic Nkwinga byli ve škole All Stars School