FK VIAGEM PŘÍBRAM
Žluté karty: Čermák, Černín - Čejka, Fišl, Sakala, Dudl, Osmančík
Rozhodčí: Volek - Mikeska, Žurovec
SK Líšeň 2019:

Vajner – Pašek, M. Jeřábek, Černín, Lutonský – A. Čermák – Šumbera (62. Reteno Elekana), Matocha, Machalík (76. Zikl), Sokol – Vandas (85. Laczkó)

FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Melichar – Stropek (46. Osmančík), Sakala, Fišl, Čejka - Petrák, Musil (75. V. Novotný), M. Čermák, Dudl – Anih (75. Vokřínek), Hájek (86. Zeronik)

Z Líšně si vezeme bod

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Ve čtvrtém kole jsme znovu nedokázali zvítězit, ale z Líšně se vracíme s cenným bodem.
sobota 14.1.2023
Příprava A-tým, přát.
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Zbuzany 1953