FK PŘÍBRAM
15.10.2022
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 12. kolo
1:1
Příbram vs. Vyškov
Online
Branky: 47. Zeronik - 64. Dweh
Žluté karty: Vokřínek
Rozhodčí: Ulrich - Dobrovolný, Šafránková
Diváci: 490
Příbram:

Melichar - Stropek (39. Jeřábek), Sakala, Fišl - Čejka, Čermák (88. Musil), Perák, Zeronik (73. Osmančík), Vokřínek - Surmaj (73. Anih), Wágner

Vyškov:

Kinský – Alégué Elandi (90+1. Klesa), Cabadaj (68. Oulehla), Dao (61. Vintr), Dweh, Ilko, Kanakimana, Matys, Němeček (68. Jambor), Srubek (61. Moučka), Štěpánek (C).

Šlágr kola vítěze neměl

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

Utkání mezi druhým a třetím týmem soutěže skončil dělbou bodů po výsledku 1:1.

V utkání 12. kola jsme doma přivítali sousední tým z tabulky Vyškov. Jak již bylo v posledních zápasech tradiční, nedostali jsme se hned do tempa a domácí fanoušci čekali na šance. Nebezpečnější hosté ale hrozili jen po vápno, kde dávala stopku našeho pozorná obrana. Dobrou možnost, kterou měl Adam Petrák, srazila obrana na roh. Naproti tomu vyškovský Kanakimana netrefil naši branku. 

Důležité věci přišly po změně stran. Jakub Zeronik dostal za obranu pěkný pas od Bena Sakaly a po efektním zpracování předvedl ještě pěknější zakončení s pomocí tyče. Vedeme 1:0 ve 47. minutě po premiérové brance mladého záložníka. V těchto chvílích náš tým dominoval a byla jen škoda, že jsme nepřidali další gól. Škoda o to víc, že po běžném centru si nejvýš vyskočil hostující Dweh a v 64. minutě vyrovnal - 1:1. Změnu hry se nepodařilo dotáhnout už ani náhradníkům a tak se ze souboje druhého se třetím celkem F:NL vytěžila doma remíza a zisk jednoho bodu.

Fotogalerie
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeAll Stars School