Branky: Seidler 2, Kraut, Frydrych, Lukáš
Žluté karty: Balažovič, Kaizar, Dressler- Majer
Ostrava: Svatoš - Balažovič, Kaizar, Coufal, Šmíd - dressler, Seidler, Čtvrtníček, Frydrych - Kraut, Lukáš
Příbram: Sova - Majer, Šorna, Kukla, Petrla - Dvořák (67.König), Šubert (26.Slavík), Pazderník (46. Haas), Wágner M. - Wágner T., Hebeda

Baník Ostrava- 1.FK Příbram 5:0

David Vavruška

Další výsledkový výpadek nejstaršího dorostu při utkání venku
Opět výjezd na Moravu našeho nejstaršího dorostu a opět výprask. naše mužstvo tentokrát nezvládlo zápas v Ostravě a prohrálo vysoko 5:0. Do 25.minuty se nedělo na hřišti prakticky nic, ale potom posadil domácí de sedla během pár vteřin Jakub Pazderník. Ztratil zbytečně míč ve středu hřiště a za záchranou brzdu musel sahat brankář Sova. Ten byl ale po zákroku vně pokutového území vyloučen. Od té doby jsme hráli o deseti hráčích a Ostrava byla na koni. Do poločasu vsítila dvě branky z ofsajdových postavení, protože na lajně byl rozhodčí laik a jako po jednom z rodičů ostravských hráčů jsme nemohli chtít, aby tyto ofsajdy mával. Druhý poločas se již prakticky jen dohrával. Trenér David Vavruška: "Jsem zklamaný z toho, jak se hráči vypořádali s přesilovkou soupeře. Ještě deset minut před koncem byl stav přijatelný 2:0, ale protože byla na hřišti časomíra a hráči viděli na rozdíl od jiných utkání čas, tak zápas v 80.minutě zabalili a udělali z utkání debakl. To je pro mě nepřijatelné a hráči ukázali i svou odvrácenou tvář svého charakteru, když na rozdíl od utkání doma s Opavou zbytek utkání v Ostravě odchodili. Naproti tomu je pro mě naprosto nepřijatelné, aby podruhé za 5 kol nejvyšší dorostenecké soutěže nepřišel na zápas jeden z rozhodčích. Pořád nás trenéry kritizují kde máme stát, jak se máme chovat na lavici, pořád někdo moralizuje a zamést by si měli všichni nejprve před svým prahem a dělat svou práci by měli pořádně i ti, kteří pravidla ve fotbale mají hlídat."