FK PŘÍBRAM
Žluté karty: Tusjak, Alexandr - Dudl
Rozhodčí: Strarý - Kotalík, Cichra
Táborsko:

Kerl – Tusjak, Navrátil (90+1. Svatek), Koné, Alexandr – Kateřiňák, Sojka (71. Šplíchal), Varačka, Sylla (57. Mezera) – Kronus (71. Šašinka), Mach.

Příbram:

Melichar - Antwi (46. Čejka), Jahić, Fišl - Dudl (90. Schindler), Vokřínek (78. Anih), Petrák, Švestka, El Sheikh (90. Mašek) - Wágner, Zeronik (78. Langhamer)

Poslední utkání skončilo dělbou bodů

Jan Vostrý, Zdeněk Brož

V závěrečném utkání ligového ročníku jsme dokázali reagovat na dvě vedoucí branky Tábrorska a po trefách Vokřínka s Petrákem získali bod.
pátek 1.3.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
Slezský FC Opava
FK PŘÍBRAM
29. 02. 2024
PŘED UTKÁNÍM // Jak je připraven tým na první jarní zápas? A co tipují hráči?
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA