FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 14., 79. Hevessy, 20., 38. Vondra, 29. Sedláček, 69. Laffar
Rozhodčí: Schořovský - Hosírek, Veselý
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Melichar – Schořovský, Sedláček, Duc Ho Sy, Mrázek – Tilinger (52. Němeček), Živanovič, Hevessy, Vondra – Laffar, Janouch (52. Chán)

U15 - Vysoká výhra s Admirou

Jaroslav Brunclík

K prvnímu domácímu mistrovskému utkání jsme nastoupili proti Admiře Praha

Po vydatném pátečním dešti bylo hřiště lehce podmáčené, ale regulérní ke hře. Do utkání jsme vstoupili aktivně a ve 14. minutě po kombinaci na pravé straně a centrovaném míči Tomášem Schořovským se prosadil Denis Hevessy. Hned ve 20. minutě vystřelil ve vápně Pavel Janouch, brankář neudržel na těžkém terénu míč a Dan Vondra dohrával situaci a odměnou mu byla vstřelená branka. Ve 29. minutě jsme z levé strany zahrávali Tomášem Schořovským standartní situaci a z té se prosadil Jakub Sedláček. Další branka padla ve 38. minutě z rohového kopu. Po dobře provedeném a nacvičeném signálu vsítil branku aktivní kapitán mužstva Dan Vondra a zvýšil do poločasu na 4:0 v náš prospěch.

Druhý poločas jsme si hlídali výsledek i průběh utkání a snažili se více kombinovat a napadat soupeře už na jejich vápně. V 70. minutě byl odměněn Tomáš Laffar, kdy Dan Vondra vystihl rozehrávku soupeře, připravil šanci pro Tomáše a ten ji s přehledem proměnil. Poslední branku v 79. minutě vstřelil opět aktivní Denis Hevessy, kdy z levé strany vápna krásně obalil míč na zadní tyč soupeře a uzavřel tím skóre utkání na 6:0. Pochvalu zaslouží celé mužstvo i rodiče za jejich podporu.

Hned ve středu zajíždíme k dalšímu utkání do Prahy na Motorlet, kde budeme chtít navázat na naše vítězství a pokračovat v našich výkonech a ještě se v nich zlepšovat.

sobota 11.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC Písek
FK VIAGEM PŘÍBRAM