FK VIAGEM PŘÍBRAM
24.10.2022
ČDŽ U 15, 10. kolo
0:2
FC Sellier & Bellot Vlašim vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 36. Vondra, 60. Janouch
Rozhodčí: Budil - Šonský, Smrčka
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Melichar – Schořovský (70. Dvoran), Sedláček, Lesák, Duc Ho Sy (70. Žalud) - Živanovič (66. Studený), Vondra, Hevessy (72. Smola), Janouch – Černý (50. Němeček), Laffar (72. Tilinger )

U15 - Výhra ve Vlašimi

Jaroslav Brunclík

Další mistrovské utkání jsme odehráli na UMT ve Vlašimi.

Hráli jsme se soupeřem, který dobře brání a moc branek nedostává. Domácí se soustředili více na organizovanou obranu, než na útok. Hrozili pouze z ojedinělých protiútoků. První poločas jsme hráli rychle, přesně, kombinačně, jenom nám chyběla lepší finální fáze. Vyprodukovali jsme spousty střel, ale z větší vzdálenosti. Ujala se až krásná střela z vápna, kterou vypustil Dan Vondra a tím jsme se v 36. minutě dostali do vedení. Do konce poločasu se již nic nestalo.

Druhý poločas jsme chtěli odehrát stejně, vstřelit uklidňující branku dříve, abychom mohli hrát více v klidu a využít celého kádru. To se nám povedlo po zachycení přihrávky uprostřed hřiště, Pepča Němeček vysunul kolmicí do šance Pavla Janoucha, který se v těchto situacích nemýlí. Vedli jsme 0:2 a zaslouženě dovedli vítězství do konce utkání. 

Děkujeme rodičům za podporu.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.