FK PŘÍBRAM
30.10.2022
ČDŽ U 15, 11. kolo
4:2
Příbram vs. Písek
Branky: 26., 41. Janouch, 40. Černý, 48. Vondra - 24. Říha, 79. Pták
Žluté karty: Sedláček, Živanovič - Baďura
Rozhodčí: Máša - Schořovský, Poláček
Příbram:

Melichar – Schořovský (53. Studený), Sedláček, Lesák, Duc Ho Sy (53. Tilinger) - Živanovič (64. Smola), Vondra, Hevessy, Janouch (64. Dvoran) - Černý (53. Němeček), Laffar

U15 - Šestá výhra v řadě

Jaroslav Brunclík

K dalšímu utkání jsme za slunečného počasí přivítali na naší UMT soupeře z nedalekého Písku.

Připravovali jsme se na soupeře celý týden a hned od prvního hvizdu jsme byli aktivní. Do 20. minuty jsme si vypracovali 5 šancí, které jsme bohužel nedali a soupeř z první vážné situace vstřelil ve 24. minutě branku. Nám se naštěstí hned vzápětí podařilo vyrovnat z pokutového kopu Pavlem Janouchem. Sám jmenovaný byl faulován a s přehledem vyrovnal. Pokračovali jsme v aktivitě a byli jsme odměněni těsně před přestávkou, kdy se po přihrávce Pavla Janoucha prosadil ve vápně Kuba Černý. Šli jsme tak do kabiny s vedením 2:1.

Do druhého poločasu jsme šli se snahou náskok zvýšit a to se nám povedlo hned ve 41. minutě, kdy po centru ze strany propadl míč na zadní tyč k aktivnímu Pavlu Janouchovi, který svou dělovkou prostřelil brankáře a dostal nás do vedení 3:1. Poté se hra odvíjela mezi vápny a ve 48. minutě navýšil po krásné střele z vápna Dan Vondra naše vedení na 4:1. Soupeř už jen kosmeticky upravil v 79. minutě gólem na 4:2 v náš prospěch. 

Držíme se dál na vítězné vlně a budeme se snažit potvrdit naši formu v posledních dvou zápasech. Děkujeme rodičům za podporu.

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School