FK VIAGEM PŘÍBRAM
Rozhodčí: Schořovský - Veselý, Hosírek

U14 - Vysoká výhra s Admirou

Jiří Smola

První domácí utkání skončilo naším vysokým vítězstvím.

Podobně jako s Táborskem, tak i vstup do prvního domácího utkání soutěže by velmi zdařilý, když už první dvacetiminutovka přinesla naše tři krásné branky. Tentokrát jsme nepodlehli uspokojení, ale další branku jsme dokázali přidat až v poslední minutě prvního dějství.

Druhý poločas, šestnáctá vteřina a už navyšujeme vedení. Zbytek zápasu se převážně odehrál v naší režii, ale myslím, že větší kvalita zejména při práci s prostorem a kontrolou míče by nám určitě slušela.

sobota 4.2.2023
Příprava A-tým, přát.
FC SILON Táborsko
FK VIAGEM PŘÍBRAM