ČDŽ U 14, 14. kolo
Žluté karty: Bartík, Schneider, Soběslav
Rozhodčí: Pečený - Preis, Blížil
Příbram:

Beran - Bartík, Garlík, Šťástka, Lantora (67. Budín) - Šinágl (60. Bezouška), Ngo, Jager, Lesák - Schneider, Soběslav

U14 - Třetí výhra v řadě

Jiří Smola

Na Motorletu jsme chtěli potvrdit formu v úvodu sezony, ale i soupeř byl připraven nic nedat zadarmo.

V bojovném utkání postupně přicházely zejména naše šance na vstřelení branky, ale přesné koncovky jsme se dočkali až skoro po půlhodině hry. Moc jsme si toho asi nevážili, protože prakticky ihned po rozehrávce zahrávali domácí pokutový kop, velmi se nám ulevilo, že neúspěšně.

Po úvodních minutách druhé půle nám bylo jasné, že domácí se sami neporazí. Také brzy po našem opakovaném, nedůsledném počínání dokázal Motorlet po rychlém brejku vyrovnat. Na těžkém terénu se po zbytek utkání nehrál bůhvíjaký fotbal, ale byli jsme to my, kdo měl mírně navrch a hlavně přidali v divokém utkání ještě čtyři branky. Kluci si zaslouží pochvalu za přístup, nasazení a vůbec, myslím, že takový zápas, ve kterém celý tým ukáže dobrý charakter je opravdu velmi cenný.

středa 17.4.2024
AC Sparta Praha B