FK PŘÍBRAM
30.09.2022
ČDŽ U 14, 15. kolo
1:2
Příbram vs. SKP Č. Budějovice
Branky: 22. Laňka - 21. Dejmal, 40. Šíma
Žluté karty: Zelenka, Soběslav
Rozhodčí: Kvítek - Slavíček, Novák
Příbram:

Bezouška - Zelenka, Garlík, Šťástka, Šinágl – Frank, Jager (41. Budín), Soběslav, Schneider – Laňka, Bartík (53. Vondra)

U14 - První porážka v sezóně

Jiří Smola

Českobudějovické SKP nám připravilo nemilé překvapení a v Příbrami dokázalo „vytěžit“ všechny tři body.

Před zápasem jsme si připomínali, jak je důležité do utkání vstoupit aktivně. Hlavně jsme chtěli dokázat rychlou a kombinační hrou kontrolovat průběh utkání již od úvodních minut. Nic z toho se nám, ale bohužel nepodařilo, a tak jsme navázali na v poslední době trápící nás herní pojetí, kdy nehrajeme týmově, někteří kluci hrají zbytečně jen na sebe a výsledek…

Dvacátá minuta, první protiútok hostů, zpětná přihrávka a 0:1. Rozehrávka ze středového kruhu, kolmá přihrávka, zakončení a je to 1:1. Poté máme několik šancí, ovšem žádnou z nich trestuhodně nevyužijeme a přichází nastavení prvního poločasu, laciná ztráta ve středu pole, ojedinělý kontr hostů, trestný kop, dorážka a máme poločasové skóre 1:2.

Druhý poločas, samozřejmě, snažíme se to otočit, několik málo šancí, které máme, ale nedokážeme proměnit. Určitě většině kluků nelze upřít velké úsilí a snahu změnit vývoj utkání, ale tentokrát naše hra byla bez nápadu, jiskry a chybělo i nějaké to překvapivé řešení. Přichází tedy porážka v domácím prostředí.

Report z tohoto našeho utkání sepisuji po zhlédnutí TV utkání našeho „áčka“ s rezervou Olomouce (5:0) a věřím, že způsob hry, jakým náš první tým smetl „tvarůžky“, bude našim klukům inspirací do další práce.

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
pátek 1.3.2024
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, 17. kolo
18:00h
Slezský FC Opava
FK PŘÍBRAM
Online
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
29. 02. 2024
PŘED UTKÁNÍM // Jak je připraven tým na první jarní zápas? A co tipují hráči?
FanshopAkademie
Generální partner
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
Olympia FitnessDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.PBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Rozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.B&B commercial activity s.r.o.Kolaudace jednodušeASTON služby v ekologiiAll Stars School