FK VIAGEM PŘÍBRAM
06.11.2022
ČDŽ U 14, 1. kolo
0:3
ABC Braník vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 52. Mařák, 54. Mikula, 64. Belžík
Žluté karty: Mařák
Rozhodčí: Doubek - Kácha, Poláček
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Beran ­– Zelenka, Garlík, Bezouška, Šinágl (54. Bartík) – Frank (54. Vondra), Jager (65.Budín), Ngo, Schneider – Laňka, Soběslav

U14 - Hosté rozhodli po přestávce

Jiří Smola

Když nedokážeš vstřelit v zápase žádnou branku, nemůžeš myslet na dobrý výsledek. Takový scénář nás potkal v našem posledním domácím představení podzimní části soutěže.

Věděli jsme, že hostující tým bude fyzicky odolný a nebude snadné se do jeho obrany jen tak dostávat. To se nám potvrdilo stoprocentně a my rozhodně po této zápasové zkušenosti víme, že v následující zimní přípravě toho máme dosti na čem zapracovat.

Vyrovnané důrazné utkání se převážně odehrávalo ve středu hřiště a na první branku se čekalo až do 52. minuty, kdy hosté po autovém vhazování a rychlém protiútoku protlačili míč do naší sítě. Pak následovala desetiminutovka, kdy jsme se sice hekticky tlačili k vyrovnání, ale k úspěchu tomu vždy ve finální fázi něco chybělo a naopak „abíčkáři“ gólově trestali ještě dvakrát.

Za celý druhý poločas se nám proti dobře organizované obraně prakticky nepodařilo vytvořit nějakou vyloženě brankovou příležitost. Snažili jsme se, ale jak jsem se již zmínil, proti kvalitně a bojovně hrajícímu týmu to bylo málo. Momentálně náš herní projev není zrovna ideální, víme kde všude nás tlačí bota… společně jdeme tedy makat…   

Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.