FK VIAGEM PŘÍBRAM
14.11.2022
ČDŽ U 14, 2. kolo
3:7
SK Hořovice vs. FK VIAGEM PŘÍBRAM
Branky: 40., 51. Netrval, 67. Hadraba - 6. Laňka, 9., 76. Soběslav, 17. Lantora, 35. Ngo, 56. Garlík, 73. Schneider
Rozhodčí: Pixa - Kareš, Franc
FK VIAGEM PŘÍBRAM:

Beran ­– Bartík, Garlík, Bezouška, Šinágl (41. Vondra) – Zelenka (41. Budín), Ngo, Schneider, Lantora – Laňka (64. Frank), Soběslav

U14 - Výhra v Hořovicích

Jiří Smola

K poslednímu soutěžnímu utkání letošního roku jsme vyrazili do nedalekých Hořovic

Začali jsme aktivně a vysoké napadání rozehrávky domácích nám přineslo sérii rohových kopů. Právě po jednom z nich skončil míč až v síti za domácím brankářem. Dále se pokračovalo v podobném duchu a po necelých dvaceti minutách svítilo na časomíře skóre 3:0 v náš prospěch.

Tím, ale skončilo z naší strany vše, co by sneslo nějaké to měřítko. Naše hra byla velmi pomalá a plná nepřesností. Útočné snažení nám nejčastěji přerušoval zvednutý praporek čárového rozhodčího, který naše útočníky snad desetkrát přistihl v postavení mimo hru. A aby toho nebylo málo, tak ještě v poslední minutě špatně načasované vyběhnutí našeho brankáře umožnilo soupeři lacině skórovat.

V kabině se rušně debatovalo, byla shoda, že takto tedy dále ne. Věřili jsme, že do druhého dějství vlétneme daleko odhodlaněji a kombinační hrou dokážeme lépe kontrolovat průběh hry.

Druhý poločas, nejenže nepřinesl zlepšení, ale dokonce si myslím, že to byla z naší strany „totální plácaná“, kterou už snad nikdy předvádět nebudeme. Možná výsledek 7:3 nevypadá až tak tragicky, ale nastavené zrcadlo posledních našich výkonů, budiž nám všem poučením do další práce.

Děkujeme všem rodičům za velkou podporu v celé podzimní části soutěže. 

Fotogalerie
Mládež 1.FK Příbram
Mládež 1.FK Příbram
Příští zápas
čtvrtek 1.6.2023
FORTUNA:NÁRODNÍ LIGA, B1
17:30h
FK VIAGEM PŘÍBRAM
FK Pardubice
Aktuálně na webu
FK Příbram TV
30. 05. 2023
Baráž s Pardubicemi ??1.6. 17:30 ?? doma - 4.6. 17:00 ? venku stadión Pardubice???
FanshopAkademie
Generální partner
VIAGEM nemovitostní s.r.o.
Prémiový partner
Tipsport
Hlavní partneři
Město PříbramJAKOFORTUNANIOsport agency a.s.FORTUNA:NÁRODNÍ LIGAROCQUET Production s.r.o.
Mediální partneři
Pribram.czRock RádioNáš REGION
Partneři
AmadeusDŘEVOVÝROBA WIMMER s.r.o.Kovohutě Příbram nástupnická, a.s.Nábytek NovotnýPBtisk s.r.o.RH SERVIS PŘÍBRAM s.r.o.Středočeský krajSVZ Centrum s.r.o.Taxi PříbramRozvoz čerstvé zeleniny a ovoceINTERNATIONAL SPORT MANAGEMENT s.r.o.Protecton s.r.o.Chovanec Sport Agency, a.s.Kuchyně HalašDexterity Services s.r.o.Olympia FitnessB&B commercial activity s.r.o.